Оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності в мережі - Webometrics Top Universities by Google Scholar Citations на сайті Ranking WEB of Universities.

Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу. Розробники оприлюднюють його двічі на рік – у липні та у січні.

Порівняно з минулим оцінюванням, кількість цитування НМАПО імені П.Л. Шупика зросла на 1406 позицій і Академія посіла друге місце в Україні серед медичних закладів вищої освіти.

Цього разу до рейтингу увійшло 11 українських медичних закладів вищої освіти. Здивувала Дніпропетровська медична академія, яка кількість цитувань збільшила одразу на 16099 позицій, що і зробило її переможницею. У додатку пропонуємо ознайомитись з показниками.

Рейтинг Webometrics Top Universites by Google Scholar Citations оцінює 5 000 офіційних профілів університетів по всьому світу, а також майже мільйон персональних сторінок вчених в Академії Google, афілійованих з конкретними університетами. Позицію вузу в рейтингу визначає аналіз цитування топ-10 його авторів в Google Scholar.