У цьому році Амстердам гостинно відкрив свої двері для учасників EuroPerio-9 - конгресу, який один раз на 3 роки проводить Європейська федерація пародонтологів (EFP). Свято всесвітньої пародонтології об'єднало понад 10000 лікарів з 111 країн світу.

Президенти пародонтологічних товариств і асоціацій тільки 30 країн мали честь вийти на сцену з національним прапором під час церемонії урочистого відкриття конгресу, серед них наша «Асоціація лікарів-пародонтологів України» (президент – професор  Галина  Білоклицька), яка вже 2-ий раз бере участь в цій прекрасній церемонії.

Ми пишаємося, що в постерній сесії конгресу взяли участь учні професора Галини  Білоклицької: д.мед.н., доцент Оксана Копчак, к.мед.н. Юлія Браун, аспіранти кафедри Костянтин Горголь, Марина  Ковальова, Наталія Турянська. У всіх постерних доповідях були представлені новітні результати досліджень, які не поступаються за своєю актуальністю і новизною досліджень, виконаним в Європі.

Чотири дні конгресу були перенасичені інформацією, переповнені зустрічами зі старими і новими друзями, пронизані любов'ю до своєї професії. Прощаючись з Амстердамом, ми говоримо «Вітаємо Копенгаген - 2021».