Протягом місяця (з 12 травня по 12 червня) в Ужгороді на базі ФПО УжНУ тривав виїзний курс тематичного удосконалення «Актуальні питання гастроентерології та дієтології», який проводила кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії НМАПО імені П.Л. Шупика. Тридцять два медика з усіх куточків Закарпаття – лікарі-гастроентерологи, терапевти, дієтологи, лікарі загальної практики сімейної медицини – підвищували свою кваліфікацію.

Від імені курсантів головний експерт ДОЗ з питань гастроентерології, лікар-гастроентеролог М. Рішко висловив подяку:  «Варто відзначити високий професійний рівень викладацького складу кафедри під керівництвом д.мед. н., проф. Н. Харченко.

Приємно отримувати знання від людей, які знають свою справу і розповідають про найактуальніші проблеми та їх вирішення, володіють сучасною інформацією в плані діагностики лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. Неймовірні враження від отриманої інформації про світові новини в гастроентерології та дієтології, приємне спілкування під час дискусій.
Цей курс навчання є великим поштовхом для подальшого вдосконалення та розвитку медицини краю. Дякуємо за цінний досвід! Сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому»