Матвієць Людмила Григорівна - кандидат медичних наук, асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П.Л. Шупика.

Лікар загальної практики-сімейної медицини вищої категорії, терапевт вищої категорії, психотерапевт.

З 1975 року  навчалася в Вінницькому медичному інституті імені М.І.Пирогова, закінчила  в 1981 році за спеціальністю «лікувальна справа».  В 1982 році закінчила інтернатуру в  Ірпінській міській лікарні Київської області за фахом «терапія».

В 1982-2000 роках працювала в медичних закладах Макарівського району Київської області.

2000-2001  рік працювала  дільничним лікарем-терапевтом поліклініки № 3 Печерського району.

З 2002 по 2012 працювала  лікарем-санологом, а також терапевтом Київського міського центру здоров’я.

В 2010 - 2012 працювала  за сумісництвом на посаді лікаря загальної практики-сімейної медицини в сільській амбулаторії загальної практики сімейної практики Києво-Святошинського району.

В 2002 пройшла спеціалізацію за фахом «Санологія», Національна Медична Академія Післядипломної Освіти м. Київ;

В 2004 успішно закінчила курс по Позитивній Психології,  Психотерапії, Транскультуральній Сімейній Психотерапії і Психосоматичній медицині при Міжрегіональній Академії управління персоналом Харківський інститут.

В 2005 в Національній Медичній Академії Післядипломної Освіти м. Київ; пройшла спеціалізацію за фахом «Психіатрія», а в 2009 набула фах «Психотерапія».

Є членом Правління Асоціації сімейних лікарів м. Києва і Київської області   (з 2005 по теперішній час є секретарем Асоціації)

Брала участь в  проектах TASIS «Створення стандартів медичної допомоги», «Профілактичні та первинні заходи охорони здоров’я Україні», ООН «Чорнобильська програма відродження та розвитку».

2004 – брала участь в якості тренера проекті ООН «Чорнобильська програма відродження та розвитку».

З 2002 по 2012 роки організувала та регулярно проводила заняття по медико-соціальній реабілітаційно-профілактичній програмі для людей похилого віку в тісній співпраці з дільничними та сімейними лікарями м. Києва, а також в Університеті медичних та гігієнічних знань для ветеранів ВВВ та праці «За активне довголіття».

27.05.2014 року захистила дисертаційну роботу «Оптимізація комплексної реабілітації пацієнтів похилого віку з гіпертонічною хворобою  практиці сімейного лікаря із застосуванням психологічних методів» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.38 – загальна практика – сімейна медицина.

Є одноосібним автором 15 та співавтором понад 30 наукових праць.

В 2010 році пройшла курс навчання на семінарі-тренінгу з розробки медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги, організований МОЗ України.

Матвієць Л.Г. входить до складу мультидисциплінарних робочих груп МОЗ України з розробки Клінічних настанов та Уніфікованих протоколів «Артеріальна гіпертензія» (перегляд 2016 року), «Депресія (легкий, помірний, тяжкий депресивні епізоди без соматичного синдрому або з соматичним синдромом, рекурентний депресивний розлад, дистимія)» (2014р), «Розлади загального розвитку (розлади спектру аутизму)» (2015 р.), «Реакція на важкий стрес та розлади адаптації. Посттравматичний стресовий розлад» (2015 р),  «Гендерна дисфорія» (2016 р.), «Деменція» (2016 р.), а також в стадії розробки «Шизофренія», «Хронічний больовий синдром», «Паліативна медична допомога», «Психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів».

2 – 6 березня  2015 р., пройшла тренінг для тренерів «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем в рамках проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та Всеукраїнської Мережі ЛЖВ. м. Київ.

В 2015 – 2016  роках проводила тренінги для лікарів загальної практики-сімейних лікарів «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією//СНІДом сімейним лікарем» в 4-х областях України та м.Києві за програмою проекту «Покращення якості медичного обслуговування  ВІЛ-інфікованих пацієнтів  сімейними лікарями».

6 – 12 вересня, 2015 р. пройшла навчання на міжнародному  семінарі інституту відкритого суспільства в м.Зальцбург (Австрія) «Лідерство і просвітницька діяльність в сестринському догляді за хворим, які потребують паліативної допомоги. Номер курсу 537OSF15.

В листопаді 2015 року пройшла курс Міжнародного тренінгу (38 годин) інструкторів із запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу «Основи запобігання та лікування посттравматичного стресового розладу», та проведенню тренінгів для лікарів та інших медичних працівників. м.Київ.

За самовіддану роботу по ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції та усунення її наслідків 30 грудня 1986 року була нагороджена Грамотою Президії Верховної ради Української РСР.