МАЛЮТІНА Наталія Вікторівна - кандидат медичних наук, асистент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика.

З 1996 року навчалася у Дніпропетровській державній медичній академії на факультеті «Лікувальна справа». У 2002 році закінчила ДДМА і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

З вересня 2002 року навчалася в інтернатурі на базі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДДМА.

У червні 2004 року атестувалася в атестаційній комісії при ДДМА і здобула звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Анестезіологія».

З 2004 по 2006 роки проходила підготовку в клінічній ординатурі при ДДМА і закінчила повний курс за спеціальністю «Анестезіологія».

У липні 2010 року рішенням спеціалізованої вченої ради ДДМА МОЗ України на підставі прилюдного захисту кандидатської дисертації на тему: «Предиктори серцево-судинних ускладнень та їх профілактика на етапах анестезіологічного забезпечення екстракардіальних оперативних втручань» отримала науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

З серпня 2000 року по січень 2002 року працювала в Обласному шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної Війни м. Дніпропетровськ на посаді палатної медичної сестри, звільнилася за власним бажанням.

З вересня 2006 року працювала на посаді лікаря-анестезіолога відділення інтенсивної терапії політравм в комунальному закладі «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І. І. Мечникова», з січня 2008 року – на посаді лікаря-анестезіолога анестезіологічної групи з надання екстреної медичної допомоги відділення інтенсивної терапії політравм, з травня 2008 року - на посаді лікаря-анестезіолога відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії № 3.

Співавтор та автор 24 друкованих праць.