ТИТОВА Тетяна Анатоліївна -кандидат медичних наук, доцент.

В 1981 р. закінчила  Читинський державний медичний інститут.

В 1983 р. – закінчила інтернатуру і до 1987 року працювала у терапевтичному відділенні міської лікарні № 25 м. Харків. З 1987 по 2000 рр. завідувала терапевтичним відділенням міської лікарні м. Харків.

З 1996 по 2000 рр. – заочна аспірантура при НДІ терапії ім. академіка

Л. Т. Малій, під час якої захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Зміст фосфоінозитидів та активність кокарбоксилази у хворих на нефрогенну гіпертонію в динаміці лікування»

З 2000 по 2013 рр. працювала в ХМАПО, спочатку на посаді асистента кафедри терапії, потім доцента кафедри сімейної медицини.

З 2013 року — доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО імені П. Л. Шупика.

Автор понад 170 наукових та науково-методичних робот, 7 монографій, 40 методичних рекомендацій з них 27 затверджених МОЗ України.

Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах удосконалення, науково-практичних конференціях та семінарах, в тому числі, міжнародних з питань сімейної медицини.