КЛИМЕНКО Ліліана Вікторівна - кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги.

В 2000р. закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава).

2000 – 2001рр. – інтернатура за спеціальністю “Терапія” на кафедрі терапії та ревматології НМАПО імені П.Л. Шупика.

2001-2004рр. – клінічна ординатура за спеціальністю “Терапія” на кафедрі терапії та ревматології НМАПО імені П.Л. Шупика.

2005р. - спеціалізація за фахом “Кардіологія”.

2006р. - курси підвищення кваліфікації за спеціальністю – “Еходопплерографія серця і судин добове моніторування ЕКГ і АТ при захворюваннях серцево-судинної системи”.

2006 – 2010 рр. - пошукач кафедри кардіології та функціональної діагностики НМАПО імені П. Л. Шупика за спеціальністю “Кардіологія”.

В 2010р. захищено кандидатську дисертацію на тему «Зміни внутрішньосерцевої гемодинаміки, показників ішемії міокарда, ліпідного спектру крові та психоемоційного стану у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з цукровим діабетом та їх медикаментозна корекція».

2011-2013рр -. працювала асистентом кафедри кардіології та функціональної діагностики.

В червні 2011р. - пройшла курс Європейської Ради Реанімаціїї “Спеціалізовані реанімаційні заходи” (Краків, Польща).

В 2013 р. пройшла цикл спеціалізації за спеціальністю “Ультразвукова діагностика”.

2013-2016рр. - працювала асистентом кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги.

В 2015р. пройшла цикл спеціалізації за спеціальністю “Загальна практика–сімейна медицина”.

З січня 2016р. – доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги.

Лікар-кардіолог першої категорії.

Автор та співавтор 27 друкованих робіт.