Кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права.

Працює на кафедрі з 2016 року.

Співвиконавець ініціативної науково-дослідної роботи кафедри.

Протягом 1986-1991 років навчалася у Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка на філософському факультеті. Отримала диплом психолога, викладача психології.

У 1995 р. захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук на тему: «Ігровий підхід до формування семіотичної діяльності», навчаючись у аспірантурі (1992-1995 роки) Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

У 2015 р. вступила до Львівського інституту когнітивно-поведінкової терапії.

Наукові інтереси: психосеміотика, теорія та практика комунікативного процесу, політична психологія, кризова психологія, травмотерапія, тілесна психотерапія та КПТ-психотерапія.

Волонтерська діяльність

1. Шпиталь Майдану. Психологічна та організаційна підтримка протестувальників.
  2. Проведення занять з психологічної підготовки мобілізованих військових: 93 бригада 780 осіб, індивідуальна та групова робота.
  3. Проведення занять з психологічної підготовки мобілізованих військових: Широкий Лан, 510 осіб.
  4. Проведення занять з психологічної підготовки мобілізованих військових: учбовий центр «Десна», 60 осіб.
  5. Участь у психологічній підготовці офіцерів: ВІКНУ, 200 осіб – теоретичні та практичні заняття.
  6. Участь у психологічній підготовці офіцерів КВІРТУ, 30 осіб.
  7. Участь у наданні психологічної підтримки біженцям у рамках проекту «Краплинка»: робота з дітьми переселенців дошкільного і шкільного віку, 2015 рік.
  8. Проведення груп психологічної підтримки для родичів бійців АТО та волонтерів: ГО «Захист», проект «Зустрічі на Пушкінській», 15-25 осіб.
  9. Тренінг з соціальними працівниками м. Києва, 25 осіб.

Підвищення кваліфікації:

Травма, ПТСР та вихід із травми

Джудіт Герман

Комплексна травма та ЕMDR-терапія

Соломон Роджер

Система роботи по профілактиці та лікуванню ПТСР

Мікі Дорон

ЕMDR в роботі з травмою

О. М. Некрасова

Програма самоуправління ПТСР. Техніка «Човника» в опрацюванні травми

Френк Пьюселік

4-х етапна модель роботи з шоковою травмою Раджи Сельвама