Кандидат психологічних наук (2000), доцент (2009), доцент кафедри педагогіки, психології, медичного і фармацевтичного права

У 1975 році вступила до Державного університету ім. Т. Г. Шевченка, який закінчила у 1981 році. У 1997 році закінчила Інститут практичної психології «Психогенез» за спеціальністю практична психологія. З 1997 року працює психологом у Київському міському центрі здоровя при Головному управління охорони здоровя у місті Київ.

У 2000 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук на тему: «Особливості проявів емоційних станів людини під впливом запахів натуральних ефірнихолій».

На базі дисертаційної роботи розробила ароматерапевтичні засоби для регуляції психофізіологічних станів людей після стресу і провела дослідження з їх застосування. Роботи проводилися на базі Київського міського центру здоров’я та Інституту урології та нефрології АМН України, м. Київ. Отримані результати були підтверджені у 2002 році санітарно-гігієнічним висновком МОЗ України про дозвіл на виробництво і використання цих засобів у центрах реабілітації, санаторіях,  побуті і реалізації у аптечних мережах.

Проходила стажування у професора  Х. Калєра  (ФРН) з психотерапії і акупунктури та професора Г. Стерна (США) з групового психоаналізу, що підтверджено відповідними дипломами і сертифікатами.

З  2003 року по 2011 рік працювала на посаді доцента кафедри гуманітарної та правової підготовки Національної академії внутрішніх справ (НАВС), м. Київ, де проводила тренінги з психологічної реабілітації «Комунікація – Стрес – Безпека» з працівниками силових структур у Центрі післядипломної освіти при НАВС.

З 2003 року по 2015 рік працювала на посаді доцента кафедри медичної інформатики НМАПО імені П. Л. Шупика.

З січня 2016 р. обіймає посаду доцента кафедри психології, педагогіки, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені  П. Л. Шупика.

Автор  51 наукової публікації, у т.ч. наукових патентів з психофізіологічної регуляції функціональних станів людей після стресу. Має три акти впровадження цих методик у Національній академії внутрішніх справ (2011 р.), Інституті післядипломної освіти Національного університету імені Тараса Шевченка (2013 р.), Київському міському центрі здоров’я (2015 р.). Співавтор двох навчальних посібників із грифом МОН України. Має не тільки науковий, але й практичний досвід. З 1997 року і на даний час здійснює практичну діяльність як психолог-консультант у Київському міському центрі здоров’я.

За 13 років роботи в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика розробила і викладає цикл тематичного удосконалення «Застосування психологічних методів в охороні здоров’я і медичній освіті», який викликає зацікавленість у лікарів, інтернів, аспірантів та викладачів. Крім того, була співвиконавцем ініціативної науково-дослідної роботи кафедри медичної інформатики на тему: «Організаційно-педагогічні засади комунікативного підходу в післядипломній медичній освіті з застосуванням дистанційних технологій» (2013-2015 рр.).

З січня 2012 року організувала клуб «Антистрес» при Київському міському центрі здоров’я, де проводить практичні семінари з навчання комплексним методам самостійної регуляції психофізіологічних станів людей після стресу. Теми занять затверджені у плані основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Перевага цих методів полягає в їх простоті, швидкості досягнення результату самостійної нормалізації психологічного стану і профілактиці посттравматичних розладів. Саме ці методи викладаються в НМАПО імені П. Л. Шупика для слухачів курсу підвищення кваліфікації на заняттях з практичної психології в медицині.

Наукові інтереси: психологічна реабілітація людей екстремальних професій, психологічне здоров’я та самовідновлення людини.

Відзнаки: відзнака МВС України «За розвиток науки, техніки та освіти» II-го ступеню (2010).