Клінічні бази кафедри.

1. Київська міська клінічна лікарня  №5, м. Київ, вул. Відпочинку, 11, (044) 424-13-48, Головний лікар –  Юрченко А. В.
  2. Центральний госпіталь МВС України, м. Київ, вул. Бердичівська, 1, (044) 484-66-47, Головний лікар -  Коваленко Г. М.

Проводиться консультативна робота у лікувальних установах м. Києва, здійснюються консультації пацієнтів з різними захворюваннями.

Базами стажування інтернів за фахом «Лабораторна діагностика» є КОКЛ м. Київ, Вінниця, Житомир.

Співробітники кафедри є членами атестаційних комісій:

1. Завідувачка кафедри, професор Луньова Г. Г. - спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, медична генетика, медична імунологія», член атестаційної комісії МОЗ України та ДОЗ КМДА.

2. Професор Ліпкан Г. М. – спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика», член атестаційної комісії МОЗ України .

Наказ №60 ДОЗ КМДА від 24.01.2018 року «Про затвердження складу груп експертів»  - до складу експертної групи зі спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика» увійшли -  завідувач кафедри, професор Г.Г Луньова та асистент кафедри Є.О.Кривенко.

Наказ МОЗ України від 21.07.2017 р. №834 - завідувач кафедри, професор Г.Г Луньова є експертом експертної групи МОЗ зі спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика»